0
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglishKurdish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد انفجار ورژن ۱ انفجار ورژن ۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
Czech Republic
Pro League
Michal Zahradka
۱
۳
Alesh Bayer
Finished
۱۱:۰۰
Vaclav Hruska Snr
۱
۳
Petr Sudek
Finished
۱۲:۰۰
Lukas Jindrak
۳
۰
Josef Medek
Finished
۱۶:۰۰
Zdenek Bilek
۳
۱
Lukas Jindrak
Finished
۱۷:۰۰
Radim Pavelka
۳
۲
Jakub Vrabec
Finished
۰۲:۳۰
Jiri Louda
۳
۱
Michal Zahradka
Finished
۱۲:۰۰
Josef Medek
۳
۰
Vaclav Hruska Jr
Finished
۱۶:۳۰
Hejduk Alexander
۳
۰
Jaroslav Kasan
Finished
۱۶:۳۰
Frantisek Pusch
۰
۳
Lukas Jindrak
Finished
۲۰:۰۰
Martin Sobisek
۳
۲
Marcel Pikous
Finished
۰۰:۰۰
Petr Svoboda
۱
۳
Jan Kabelka
Finished
۰۰:۰۰
Milan Regner
۰
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۰:۰۰
Jan Kabelka
-
-
Miroslav Malek
Finished
۰۰:۳۰
Daniel Kouble
۲
۳
Matej Vogel
Finished
۰۰:۳۰
Marcel Pikous
۳
۰
Vladislav Hampejs
Finished
۰۰:۳۰
Filip Valek
-
-
Kamil Kleprlik
Finished
۰۰:۳۰
Jan Vaclavek
۳
۱
Petr Svoboda
Finished
۰۱:۰۰
Ondrej Svacha
۲
۳
Martin Sobisek
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
۳
۱
Milan Regner
Finished
۰۱:۰۰
Josef Grill
-
-
Milan Regner
Finished
۰۱:۳۰
Matej Vogel
۳
۰
Daniel Kouble
Finished
۰۲:۰۰
Marcel Pikous
۳
۱
Martin Sobisek
Finished
۰۲:۰۰
Miroslav Malek
-
-
Jan Kabelka
Finished
۰۲:۰۰
Jiri Skalicky
-
-
Filip Valek
Finished
۰۲:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۱
Matej Perny
Finished
۰۲:۳۰
Jan Jablonovsky
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۳:۰۰
Zdenek Bron
۰
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۳:۰۰
Jakub Vrabec
۱
۳
Daniel Kouble
Finished
۰۳:۳۰
Matej Perny
۳
۱
Jiri Hyrsl
Finished
۰۳:۳۰
Radim Pavelka
۱
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۴:۰۰
Jaroslav Strnad 1964
۳
۰
Zdenek Bron
Finished
۰۴:۰۰
Jiri Hyrsl
۰
۳
Jan Zalesky
Finished
۰۴:۳۰
Daniel Kouble
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۴:۳۰
Matej Perny
۰
۳
Zdenek Bron
Finished
۰۵:۰۰
Jakub Vrabec
۲
۳
Jan Jablonovsky
Finished
۰۵:۰۰
Jan Zalesky
۳
۲
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۵:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
-
-
Radim Pavelka
Finished
۰۵:۳۰
Jan Jablonovsky
۳
۲
Daniel Kouble
Finished
۰۶:۰۰
Zdenek Bron
۲
۳
Jiri Hyrsl
Finished
۰۶:۰۰
Jan Zalesky
۳
۱
Matej Perny
Finished
۰۶:۳۰
Gabriel Vaclav Senior
-
-
Jakub Vrabec
Finished
۰۶:۳۰
Jiri Hyrsl
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۷:۰۰
Daniel Kouble
۳
۰
Radim Pavelka
Finished
۰۷:۰۰
Jiri Hyrsl
۳
۲
Zdenek Bron
Finished
۰۷:۳۰
Daniel Kouble
۱
۳
Jakub Vrabec
Finished
۰۷:۳۰
Jan Zalesky
۳
۰
Jaroslav Strnad 1964
Finished
۰۸:۰۰
Jan Jablonovsky
-
-
Gabriel Vaclav Senior
Finished
۰۸:۰۰
Petr Sudek
۳
۰
Vaclav Nohejl
Finished
۱۰:۳۰
Dominik Muller
-
-
Dalibor Kolek
Finished
۱۰:۳۰
Martin Mastera
-
-
Jiri Babinek
Finished
۱۰:۳۰
Jaroslav Vanek
۲
۳
Jiri Louda
Finished
۱۰:۳۰
Zbynek Pagac
-
-
Adolf Huttl
Finished
۱۱:۰۰
Dominik Lengal
۳
۱
Jan Volhejn
Finished
۱۱:۰۰
Miroslav Adamec
۲
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۱۱:۰۰
Jiri Babinek
۳
۰
Dominik Lengal
Finished
۱۱:۳۰
Vaclav Nohejl
۳
۱
Miroslav Adamec
Finished
۱۱:۳۰
Dalibor Kolek
-
-
Zbynek Pagac
Finished
۱۱:۳۰
Adolf Huttl
۲
۳
Dominik Muller
Finished
۱۲:۰۰
Jan Volhejn
۲
۳
Martin Mastera
Finished
۱۲:۰۰
Michal Zahradka
۳
۰
Jaroslav Vanek
Finished
۱۲:۳۰
Martin Mastera
۲
۳
Dominik Lengal
Finished
۱۲:۳۰
Petr Sudek
۳
۲
Miroslav Adamec
Finished
۱۲:۳۰
Dominik Muller
-
-
Zbynek Pagac
Finished
۱۲:۳۰
Vaclav Nohejl
۲
۳
Vaclav Hruska Snr
Finished
۱۳:۰۰
Dalibor Kolek
۳
۱
Adolf Huttl
Finished
۱۳:۰۰
Jiri Babinek
۳
۲
Jan Volhejn
Finished
۱۳:۰۰
Alesh Bayer
۰
۳
Jiri Louda
Finished
۱۳:۰۰
Josef Medek
۳
۰
Zdenek Bilek
Finished
۱۴:۳۰
Josef Koutnik
۳
۱
Jan Lovl
Finished
۱۴:۳۰
Petr Zaricky
-
-
Karel Baros
Finished
۱۴:۳۰
Hejduk Alexander
۳
۰
Vlastimil Svatos
Finished
۱۴:۳۰
Jaroslav Kasan
۳
۲
Ladislav Krsek
Finished
۱۵:۰۰
Dalimil Machander
-
-
Pavel Bajtek
Finished
۱۵:۰۰
Vaclav Hruska Jr
۲
۳
Lukas Jindrak
Finished
۱۵:۰۰
Adolf Sejstl
-
-
Jan Manhal Jr
Finished
۱۵:۰۰
Vlastimil Svatos
۳
۰
Jaroslav Kasan
Finished
۱۵:۳۰
Zdenek Bilek
۱
۳
Vaclav Hruska Jr
Finished
۱۵:۳۰
Karel Baros
-
-
Dalimil Machander
Finished
۱۵:۳۰
Jan Lovl
-
-
Adolf Sejstl
Finished
۱۵:۳۰
Ladislav Krsek
۰
۳
Hejduk Alexander
Finished
۱۶:۰۰
Jan Manhal Jr
۳
۰
Josef Koutnik
Finished
۱۶:۰۰
Pavel Bajtek
-
-
Petr Zaricky
Finished
۱۶:۰۰
Petr Zaricky
-
-
Dalimil Machander
Finished
۱۶:۳۰
Josef Koutnik
-
-
Adolf Sejstl
Finished
۱۶:۳۰
Vlastimil Svatos
۲
۳
Ladislav Krsek
Finished
۱۷:۰۰
Karel Baros
-
-
Pavel Bajtek
Finished
۱۷:۰۰
Jan Lovl
۱
۳
Jan Manhal Jr
Finished
۱۷:۰۰
Ladislav Krsek
۱
۳
Jaroslav Kasan
Finished
۱۷:۳۰
Vaclav Hruska Jr
۳
۲
Zdenek Bilek
Finished
۱۷:۳۰
Lukas Jindrak
۳
۱
Josef Medek
Finished
۱۸:۰۰
Hejduk Alexander
۳
۱
Vlastimil Svatos
Finished
۱۸:۰۰
Lukas Jindrak
۳
۰
David Jicha
Finished
۱۸:۳۰
Ladislav Janousek
۳
۰
Zdenek Kasinski
Finished
۱۸:۳۰
Petr Svoboda
-
-
Zdenek Nevrtal
Finished
۱۸:۳۰
Tadeas Zika
-
-
David Szotek
Finished
۱۸:۳۰
Oldrich Vrtal
-
-
Jaroslav Neuwirth Sr
Finished
۱۹:۰۰
Jan Knot
۳
۰
Tibor Kolenic
Finished
۱۹:۰۰
Matous Klimenta
۱
۳
Frantisek Pusch
Finished
۱۹:۰۰
David Bacovsky
۰
۳
Jaromir Cernik
Finished
۱۹:۰۰
David Jicha
۳
۰
Matous Klimenta
Finished
۱۹:۳۰
David Szotek
۳
۰
Oldrich Vrtal
Finished
۱۹:۳۰
Zdenek Nevrtal
-
-
David Bacovsky
Finished
۱۹:۳۰
Zdenek Kasinski
۱
۳
Jan Knot
Finished
۱۹:۳۰
Jaromir Cernik
۰
۳
Petr Svoboda
Finished
۲۰:۰۰
Jaroslav Neuwirth Sr
-
-
Tadeas Zika
Finished
۲۰:۰۰
Tibor Kolenic
۳
۲
Ladislav Janousek
Finished
۲۰:۰۰
Ladislav Janousek
۰
۱
Jan Knot
inprogress
۲۰:۳۰
Tadeas Zika
-
-
Oldrich Vrtal
inprogress
۲۰:۳۰
Lukas Jindrak
۱
۰
Matous Klimenta
inprogress
۲۰:۳۰
Petr Svoboda
۱
۰
David Bacovsky
inprogress
۲۰:۳۰
Europe
European Championships Women Doubles
Bogdanova B./Jankauskiene E.
۲
۳
Munne M./Rodriguez A.
Finished
۱۴:۰۰
Toftaker M./Carlsen R.
۲
۳
Lutz C./Guisnel O.
Finished
۱۹:۰۰
Men S./Ernst E.
۰
۳
Malobabic I./Brateyko S.
Finished
۱۹:۰۰
Hristova K./Skattet R.
۱
۳
Xiao M./Diaconu A.
Finished
۱۹:۰۰
Vignjevic D./Lupulesku I.
۳
۱
Hanson R./Avameri A.
Finished
۱۹:۰۰
Kaufmann A./Schreiner F.
۳
۱
Gonderinger T./Barbosa A.
Finished
۱۹:۰۰
Monfardini G./Arlia N.
۳
۱
Paridi K./Terpou E.
Finished
۱۹:۰۰
Yovkova M./Trifonova P.
۳
۰
Mesetovic H./Meletie F.
Finished
۱۹:۰۰
Toliou A./Moret R.
۳
۱
Betz R./Kirichenko A.
Finished
۱۹:۳۵
Zeqiri L./Uce-Nikolov A.
۰
۳
Puchovanova N./Yilmaz O.
Finished
۱۹:۳۵
Altinkaya S./Kulakceken S.
۱
۳
Wegrzyn A./Wegrzyn K.
Finished
۱۹:۳۵
Solja A./Sevcikova M.
۳
۰
Zhang X./Degraef M.
Finished
۱۹:۳۵
Riliskyte K./Riliskyte E.
۱
۳
Todorovic A./Surjan S.
Finished
۱۹:۳۵
Musajeva S./Chiriacova A.
۲
۳
Balint B./Hartbrich L.
Finished
۱۹:۳۵
Bajor N./Partyka N.
۳
۰
De Hoop S./Tokic S.
Finished
۱۹:۳۵
Europe
European Championship Doubles
Chen A./Serdaroglu D.
۳
۱
Masip J./Caballero C.
inprogress
۲۰:۱۰
Zeljko F./Kojic F.T.
۲
۱
Olah B./Naumi A.
inprogress
۲۰:۱۰
Froseth M./Reinholds A.
۱
۳
Radovic F./Radulovic F.
Finished
۱۴:۳۵
Krastev P./Alexandrov T.
۰
۳
Hribar P./Cvetko T.
inprogress
۲۰:۱۰
Chirita I./Berzosa D.
۳
۱
Pryshchepa I./Grebeniuk A.
inprogress
۲۰:۱۰
Rasmussen T.K./Andersen M.B.
۲
۱
Zelinka J./Klajber A.
inprogress
۲۰:۱۰
Smirnov A./Libene T.
۱
۲
Redzimski M./Ursu V.
inprogress
۲۰:۱۰
Glod E./Mladenovic L.
۳
۰
Giardi F./Mongiusti M.
Finished
۲۰:۱۰
World
TT-CUP
Alexey Krutko
۱
۳
Sergey Gogenko
Finished
۰۹:۵۰
Martin Sulc
۳
۱
Martin Kocvara
Finished
۱۱:۲۰
Ivan May
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۰۹:۲۰
Heldur Nermann
۱
۳
Meelis Apsolon
Finished
۱۰:۴۵
Ondrej Fiklik
۲
۳
Marat Filip
Finished
۱۶:۲۰
Serhiy Tkachuk
۳
۲
Aleksandr Medvedev
Finished
۱۷:۳۰
Vitalii Klimov
۳
۰
Volodymyr Tuchkevych
Finished
۰۳:۲۵
Martin Boltik
۳
۰
Radek Libovicky
Finished
۰۰:۲۰
Zdrobylko Bohdan
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۰:۲۵
Marek Teiml
۱
۳
Radek Stindl
Finished
۰۰:۵۰
Martin Boltik
۳
۲
Marek Teiml
Finished
۰۱:۲۰
Vitalii Klimov
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۱:۲۵
Volodymyr Tuchkevych
۱
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۲:۵۵
Zdrobylko Bohdan
۲
۳
Roman Vashchuk
Finished
۰۳:۵۵
Vitalii Klimov
۳
۲
Zdrobylko Bohdan
Finished
۰۴:۲۵
Roman Vashchuk
۲
۳
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۴:۵۵
Roman Vashchuk
۳
۲
Andrey Kaptanovsky
Finished
۰۵:۵۵
Maksym Kolos
۲
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۰۹:۲۵
Kozyr Ivan
۳
۱
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۰۹:۵۵
Davyd Symonchuk
۱
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۰:۰۵
Meelis Apsolon
۲
۳
Valerii Ignatev
Finished
۱۰:۱۵
Oleksandr Dziabura
۳
۰
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۰:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۳
۲
Yuri Sandulenko
Finished
۱۰:۲۵
Molochko Anton
۳
۱
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۰:۳۵
Anton Myrza
۳
۲
Oleksii Romaniv
Finished
۱۰:۴۰
Ivan May
۱
۳
Sergey Gogenko
Finished
۱۰:۵۰
Martin Kocvara
۳
۰
Petr Novotny
Finished
۱۰:۵۰
Maksym Kolos
۱
۳
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۰:۵۵
Oleksandr Zhukovskyi
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۱:۰۰
Kovalchuk Nazarii
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۱:۰۵
Igor Piskorsky
۰
۳
Yurii Parahailo
Finished
۱۱:۱۰
Martin Printsmann
۰
۳
Valerii Ignatev
Finished
۱۱:۱۵
Serhii Boiko
۰
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۱:۲۰
Dmitriy Krishtal
۰
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۱:۲۵
Yurii Teteria
۳
۱
Sergey Filatov
Finished
۱۱:۳۵
Davyd Symonchuk
۰
۳
Molochko Anton
Finished
۱۱:۳۵
Roman Pinchuk
۱
۳
Oleksii Romaniv
Finished
۱۱:۴۰
Martin Printsmann
۰
۳
Meelis Apsolon
Finished
۱۱:۴۵
Alexey Krutko
۰
۳
Oleksandr Didukh
Finished
۱۱:۵۰
David Jicha
۳
۰
Petr Novotny
Finished
۱۱:۵۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۱:۵۵
Kovalchuk Nazarii
۳
۰
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۲:۰۵
Dmitriy Dubrovin
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۲:۱۰
Anton Myrza
۲
۳
Igor Piskorsky
Finished
۱۲:۱۰
Jose Ramon Aracil
۰
۳
Juan Pedro Sanchez
Finished
۱۲:۱۰
Heldur Nermann
۱
۳
Valerii Ignatev
Finished
۱۲:۱۵
Ivan May
۱
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۲:۲۰
David Jicha
۳
۲
Martin Kocvara
Finished
۱۲:۲۰
Maksym Kolos
۳
۲
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۲:۲۵
Molochko Anton
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۲:۳۵
Roman Pinchuk
۳
۲
Yurii Parahailo
Finished
۱۲:۴۰
Sergey Filatov
۳
۰
Yuri Sandulenko
Finished
۱۲:۴۵
Martin Printsmann
۰
۳
Heldur Nermann
Finished
۱۲:۴۵
Martin Sulc
۳
۰
Petr Novotny
Finished
۱۲:۵۰
Oleksandr Didukh
۲
۳
Sergey Gogenko
Finished
۱۲:۵۰
Oleksandr Dziabura
۳
۰
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۲:۵۵
Kovalchuk Nazarii
۱
۳
Molochko Anton
Finished
۱۳:۰۵
Igor Piskorsky
۳
۱
Oleksii Romaniv
Finished
۱۳:۱۰
David Jicha
۲
۳
Martin Sulc
Finished
۱۳:۲۰
Oleksandr Zhukovskyi
۲
۳
Yurii Teteria
Finished
۱۳:۲۰
Alexey Krutko
۲
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۳:۲۰
Kozyr Ivan
۳
۱
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۳:۲۵
Davyd Symonchuk
۰
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۳:۳۵
Roman Pinchuk
۳
۱
Igor Piskorsky
Finished
۱۳:۴۰
Ivan May
۲
۳
Oleksandr Didukh
Finished
۱۳:۵۰
Maksym Kolos
۲
۳
Oleksandr Dziabura
Finished
۱۳:۵۵
Dmitriy Dubrovin
۳
۰
Sergey Filatov
Finished
۱۳:۵۵
Kovalchuk Nazarii
۳
۱
Davyd Symonchuk
Finished
۱۴:۰۵
Anton Myrza
۳
۱
Yurii Parahailo
Finished
۱۴:۱۰
Alexey Krutko
۳
۲
Serhii Boiko
Finished
۱۴:۲۰
Kozyr Ivan
۱
۳
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۴:۲۵
Yurii Teteria
۳
۱
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۴:۳۰
Volodymyr Plishylo
۰
۳
Andrii Baklykov
Finished
۱۴:۳۵
Roman Pinchuk
۲
۳
Anton Myrza
Finished
۱۴:۴۰
Vladyslav Rybachok
۳
۰
Dmitri Kuznetsov
Finished
۱۴:۴۵
Marat Filip
۳
۲
Adam Khalaila
Finished
۱۴:۵۰
Sergey Gogenko
۱
۳
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۴:۵۰
Vladislav Ivanchatenko
۰
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۴:۵۵
Oleksandr Zhukovskyi
۳
۰
Yuri Sandulenko
Finished
۱۵:۰۵
Kovalchuk Nazarii
۲
۳
Volodymyr Plishylo
Finished
۱۵:۰۵
Anton Kukeste
۰
۳
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۵:۱۵
Ivan May
۳
۱
Alexey Krutko
Finished
۱۵:۲۰
Martin Dolezal
۳
۲
Marat Filip
Finished
۱۵:۲۰
Maksym Kolos
۰
۳
Kozyr Ivan
Finished
۱۵:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۱
۳
Yurii Teteria
Finished
۱۵:۴۰
Edvinas Tamashauskas
۱
۳
Dmitri Kuznetsov
Finished
۱۵:۴۵
Ondrej Fiklik
۳
۰
Adam Khalaila
Finished
۱۵:۵۰
Oleksandr Didukh
۳
۱
Evgeniy Pismenny
Finished
۱۵:۵۰
Oleksandr Dziabura
۲
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۵:۵۵
Dmitry Zenyuk
۳
۱
Nazarii Haievyi
Finished
۱۶:۰۵
Anton Myrza
۲
۳
Roman Pinchuk
Finished
۱۶:۱۰
Oleksandr Zhukovskyi
۱
۳
Sergey Filatov
Finished
۱۶:۱۵
Edvinas Tamashauskas
۳
۲
Vladyslav Rybachok
Finished
۱۶:۱۵
Serhii Boiko
۳
۲
Sergey Gogenko
Finished
۱۶:۲۰
Dmitriy Krishtal
۳
۰
Vladislav Ivanchatenko
Finished
۱۶:۲۵
Vitalii Zharskiy
۱
۳
Dmitry Zenyuk
Finished
۱۶:۳۵
Oleksandr Staryi
۱
۳
Eugenius Bodnaruk
Finished
۱۶:۴۰
Anton Kukeste
۱
۳
Dmitri Kuznetsov
Finished
۱۶:۴۵
Martin Dolezal
۲
۳
Adam Khalaila
Finished
۱۶:۵۰
Mykola Lytvynenko
۳
۰
Yuri Sandulenko
Finished
۱۶:۵۰
Serhij Maksymiv
۰
۳
Nazarii Haievyi
Finished
۱۷:۰۵
Edvinas Tamashauskas
۲
۳
Anton Kukeste
Finished
۱۷:۱۵
Sergey Gogenko
۱
۳
Oleksandr Didukh
Finished
۱۷:۲۰
Ondrej Fiklik
۳
۰
Martin Dolezal
Finished
۱۷:۲۰
Oleksandr Dziabura
۳
۱
Dmitriy Krishtal
Finished
۱۷:۲۵
Dmitriy Dubrovin
۱
۳
Oleksandr Zhukovskyi
Finished
۱۷:۲۵
Serhij Maksymiv
۱
۳
Dmitry Zenyuk
Finished
۱۷:۳۵
Vasyl Pleshkan
۱
۳
Eugenius Bodnaruk
Finished
۱۷:۴۰
Evgeniy Pismenny
۲
۳
Serhii Boiko
Finished
۱۷:۵۰
Kozyr Ivan
۲
۳
Dmitriy Baystryuchenko
Finished
۱۷:۵۵
Yurii Teteria
۳
۰
Yuri Sandulenko
Finished
۱۸:۰۰
Maksym Kukharuk
۳
۲
Igor Demchuk
Finished
۱۸:۰۰
Vitalii Zharskiy
۰
۳
Nazarii Haievyi
Finished
۱۸:۰۵
Vladyslav Rybachok
۳
۲
Dmitri Kuznetsov
Finished
۱۸:۱۵
Marat Filip
-
-
Ondrej Fiklik
Finished
۱۸:۲۰
Oleksandr Yarovoi
۳
۱
Viktor Kikot
Finished
۱۸:۲۵
Anatoly Zapletnyuk
۳
۰
Aleksandr Medvedev
Finished
۱۸:۳۰
Serhij Maksymiv
۳
۰
Vitalii Zharskiy
Finished
۱۸:۳۵
Sergey Filatov
۳
۲
Mykola Lytvynenko
Finished
۱۸:۳۵
Vasyl Pleshkan
۰
۳
Ihor M Syniavskyi
Finished
۱۸:۴۰
Zakladniy Nikolay
۳
۲
Sergey Pokydko
Finished
۱۸:۵۰
Ales Langer
۳
۰
Adam Khalaila
Finished
۱۸:۵۰
Serhii Kiilo
۳
۲
Viktor Kikot
Finished
۱۸:۵۵
Serhiy Tkachuk
۰
۳
Maksym Kukharuk
Finished
۱۹:۰۰
Nazarii Haievyi
۳
۱
Serhij Maksymiv
Finished
۱۹:۰۵
Mykola Lytvynenko
۳
۲
Yuri Sandulenko
Finished
۱۹:۱۰
Oleg Kuravsky
۰
۳
Eugenius Bodnaruk
Finished
۱۹:۱۰
Ondrej Fiklik
۰
۳
Ales Langer
Finished
۱۹:۲۰
Sergey Pokydko
۳
۱
Oleksiy Shindel
Finished
۱۹:۲۰
Oleksandr Yarovoi
۰
۳
Zakladniy Nikolay
Finished
۱۹:۲۵
Anatoly Zapletnyuk
۱
۳
Igor Demchuk
Finished
۱۹:۳۰
Dmitry Zenyuk
۱
۳
Nazarii Haievyi
Finished
۱۹:۳۵
Vasyl Pleshkan
۳
۱
Oleg Kuravsky
Finished
۱۹:۴۰
Serhii Kiilo
۳
۰
Sergey Pokydko
Finished
۱۹:۵۰
Martin Dolezal
۳
۰
Adam Khalaila
Finished
۱۹:۵۰
Zakladniy Nikolay
۳
۲
Viktor Kikot
Finished
۱۹:۵۵
Vitalii Zharskiy
۰
۳
Serhij Maksymiv
Finished
۲۰:۰۵
Oleksandr Staryi
۰
۳
Ihor M Syniavskyi
Finished
۲۰:۱۰
Yurii Teteria
۳
۰
Dmitriy Dubrovin
inprogress
۲۰:۲۰
Oleksandr Yarovoi
۱
۲
Oleksiy Shindel
inprogress
۲۰:۲۰
Martin Dolezal
۲
۱
Ales Langer
inprogress
۲۰:۲۰
Serhii Kiilo
۱
۱
Zakladniy Nikolay
inprogress
۲۰:۲۵
Europe
European Championships Mixed Doubles
Samara E./Habesohn D.
۳
۰
Pryshchepa Y./Bilenko T.
Finished
۱۷:۵۰
Giardi F./Biogradlic D.
۰
۳
Alexandrov T./Trifonova P.
Finished
۱۲:۳۰
Navickas I./Riliskyte E.
۰
۳
Yiangou M./Meletie F.
Finished
۱۲:۳۰
Froseth M./Toftaker M.
۰
۳
Konstantinopoulos K./Terpou E.
Finished
۱۲:۳۰
Konstantinopoulos G./Toliou A.
۳
۱
Kirichenko A./Naumi A.
Finished
۱۲:۳۰
Kogans D./Betz R.
۱
۳
Smirnov A./Hanson R.
Finished
۱۲:۳۰
Ursu V./Chiriacova A.
۳
۰
Bogdanova B./Reinholds A.
Finished
۱۲:۳۰
Mongiusti M./Santos P.
۰
۳
Mladenovic L./Ni X.
Finished
۱۳:۰۵
Karabaxhak F./Zeqiri L.
۱
۳
Nielsen I./Musajeva S.
Finished
۱۳:۰۵
Tauber M./Degraef M.
۱
۳
Caballero C./Zhang X.
Finished
۱۳:۰۵
Libene T./Avameri A.
۳
۰
Mladenovski F./Uce A.
Finished
۱۳:۰۵
Pryshchepa Y./Bilenko T.
۳
۰
Stoll L./Men S.
Finished
۱۳:۰۵
Zeimys K./Riliskyte K.
۰
۳
Krastev P./Yovkova M.
Finished
۱۳:۰۵
Gutic E./Mesetovic H.
۱
۳
Andersen M./Matos I.
Finished
۱۳:۰۵
Nielsen I./Musajeva S.
۰
۳
Olah B./Eerland B.
Finished
۱۷:۰۵
Vivarelli D./Piccolin J.
۱
۳
Duda B./Winter S.
Finished
۱۷:۱۵
Gunduz I./Altinkaya S.
۳
۱
Alexandrov T./Trifonova P.
Finished
۱۷:۱۵
Haug B./Carlsen R.
۳
۰
Smirnov A./Hanson R.
Finished
۱۷:۱۵
Yiangou M./Meletie F.
۰
۳
Brateyko S./Limonov A.
Finished
۱۷:۱۵
Ursu V./Chiriacova A.
۱
۳
Jeger M./Zeljko F.
Finished
۱۷:۱۵
Krastev P./Yovkova M.
۰
۳
Moret R./Moullet B.
Finished
۱۷:۴۵
Bardsley C./Jarvis T.
۳
۰
Konstantinopoulos G./Toliou A.
Finished
۱۷:۵۰
Mladenovic L./Ni X.
۳
۰
Jancarik L./Blaskova Z.
Finished
۱۷:۵۰
Bergstrom L./Moregard T.
۳
۲
Libene T./Avameri A.
Finished
۱۷:۵۰
Kulczycki S./Wegrzyn K.
۳
۰
Reitspies D./Tomanovska K.
Finished
۱۷:۵۰
Caballero C./Zhang X.
۳
۲
Karakasevic A./Surjan S.
Finished
۱۷:۵۰
Ukraine
Ukraine Win Cup
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Ruslan Lazebny
Finished
۰۰:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۲
Konstantyn Kirsanov
Finished
۰۰:۰۰
Vitaliy Khamurda
۱
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۱:۰۰
Artem Maksimenko
۰
۳
Anton Yolkin
Finished
۰۱:۳۰
Ruslan Lazebny
۲
۳
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۰۲:۰۰
Anton Yolkin
۱
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۰۲:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Rodion Pirveli
Finished
۰۲:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۰۲:۳۰
Yan Krol
۰
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۳:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۱
Vitaliy Khamurda
Finished
۰۴:۰۰
Ivan Fashchevskyi
۱
۳
Dmitriy Batyuk
Finished
۰۴:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۰
Ruslan Lazebny
Finished
۰۵:۰۰
Dmitriy Batyuk
۳
۱
Yan Krol
Finished
۰۶:۰۰
Dmitriy Batyuk
۱
۳
Ivan Fashchevskyi
Finished
۰۷:۳۰
Sergey Korobeinik
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۰۹:۰۰
Viktor Sharpay
۳
۰
Alexander Pogonov
Finished
۰۹:۰۰
Oleg Andreev
۳
۱
Oleksandr Liushnia
Finished
۰۹:۳۰
Sergey Ermoshin
۲
۳
Mukha Taras
Finished
۰۹:۳۰
Viktor Sharpay
۰
۳
Mukha Taras
Finished
۱۰:۰۰
Sergey Korobeinik
۲
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۰:۰۰
Sergey Ermoshin
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۰:۳۰
Oleg Andreev
۰
۳
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۱۰:۳۰
Mukha Taras
۳
۱
Alexander Pogonov
Finished
۱۱:۳۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Dmitriy Derevinskiy
Finished
۱۱:۳۰
Dmitriy Derevinskiy
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۱۲:۰۰
Alexander Pogonov
۲
۳
Viktor Sharpay
Finished
۱۲:۰۰
Oleksandr Liushnia
۳
۱
Oleg Andreev
Finished
۱۲:۳۰
Mukha Taras
۱
۳
Sergey Ermoshin
Finished
۱۲:۳۰
Oleksandr Liushnia
۲
۳
Sergey Korobeinik
Finished
۱۳:۰۰
Mukha Taras
۳
۱
Viktor Sharpay
Finished
۱۳:۰۰
Alexander Pogonov
۳
۲
Sergey Ermoshin
Finished
۱۳:۳۰
Oleg Andreev
۳
۱
Sergey Korobeinik
Finished
۱۴:۰۰
Dmitriy Derevinskiy
۰
۳
Oleksandr Liushnia
Finished
۱۴:۳۰
Alexander Pogonov
۰
۳
Mukha Taras
Finished
۱۴:۳۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۵:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۰
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۵:۳۰
Eduard Rubtsov
۲
۳
Artem Maksimenko
Finished
۱۶:۰۰
Rodion Pirveli
۳
۱
Vyacheslav Kovalenko
Finished
۱۶:۰۰
Eduard Rubtsov
۳
۲
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۷:۰۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Evgeny Krivorotyko
Finished
۱۷:۳۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۲
Vitaliy Khamurda
Finished
۱۷:۳۰
Evgeny Krivorotyko
۲
۳
Eduard Rubtsov
Finished
۱۸:۰۰
Artem Maksimenko
۲
۳
Konstantyn Kirsanov
Finished
۱۸:۳۰
Artem Maksimenko
۳
۱
Eduard Rubtsov
Finished
۱۹:۰۰
Vyacheslav Kovalenko
۳
۰
Rodion Pirveli
Finished
۱۹:۰۰
Konstantyn Kirsanov
۳
۰
Eduard Rubtsov
Finished
۲۰:۰۰
Evgeny Krivorotyko
۰
۱
Artem Maksimenko
inprogress
۲۰:۳۰
Vitaliy Khamurda
۰
۲
Vyacheslav Kovalenko
inprogress
۲۰:۳۰
Europe
TT Elite Series
Tomasz Kotowski
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۰۰:۰۰
Karol Wisniewski
۳
۱
Arkadiusz Mugowski
Finished
۰۰:۱۵
Utylski Rafal
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۰:۳۰
Piotr Strus
۰
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۰:۴۵
Arkadiusz Mugowski
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۱:۴۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Jakub Glanowski
Finished
۰۲:۰۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Szymon Radlo
Finished
۰۲:۱۵
Piotr Strus
۱
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۲:۴۵
Michal Krzyzanowski
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۳:۰۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۰
Szymon Radlo
Finished
۰۳:۱۵
Karol Wisniewski
۳
۲
Piotr Strus
Finished
۰۳:۴۵
Marcin Jadczyk
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۴:۰۰
Mateusz Misiak
۱
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۴:۱۵
Michal Krzyzanowski
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۴:۳۰
Arkadiusz Mugowski
۳
۱
Piotr Strus
Finished
۰۴:۴۵
Szymon Radlo
۲
۳
Jakub Maslowski
Finished
۰۵:۱۵
Damian Wojdyla
۳
۲
Michal Krzyzanowski
Finished
۰۵:۳۰
Karol Wisniewski
۰
۳
Mateusz Misiak
Finished
۰۵:۴۵
Marcin Jadczyk
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۶:۰۰
Damian Wojdyla
۱
۳
Marcin Jadczyk
Finished
۰۷:۰۰
Mateusz Golebiowski
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۷:۳۰
Michal Krzyzanowski
۳
۰
Jakub Glanowski
Finished
۰۸:۳۰
Damian Wojdyla
۰
۳
Mateusz Golebiowski
Finished
۰۹:۰۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۰:۰۰
Jakub Kosowski
۳
۰
Jan Zandecki
Finished
۱۱:۳۰
Jan Zandecki
۲
۳
Adrian Wiecek
Finished
۱۳:۰۰
Jakub Kosowski
۱
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۳:۳۰
Jan Zandecki
۰
۳
Tomasz Kotowski
Finished
۱۴:۳۰
Tomasz Kotowski
۳
۱
Adrian Wiecek
Finished
۱۶:۳۰
Jakub Kosowski
۳
۰
Utylski Rafal
Finished
۱۸:۳۰
Szymon Skop
۲
۳
Jaroslaw Rolak
Finished
۱۸:۴۵
Bartosz Kwodawski
۲
۲
Michal Minda
inprogress
۱۹:۱۵
Tomasz Kotowski
۳
۲
Jakub Kosowski
Finished
۱۹:۳۰
Armenia
Armenia ITT CUP
Davit Mirzoyan
۲
۳
Andranik Sahakyan
Finished
۰۰:۱۰
Russia
Liga Pro
Ivan Soldatov
۱
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۰:۱۵
Alexander Chencov
۳
۱
Alexey Slashchilin
Finished
۰۰:۱۵
Stashkovsky Gleb
۱
۳
Aleksandr Ivanovich Frolov
Finished
۰۰:۴۵
Ivan Moshkov
۱
۳
Denys Lebedev
Finished
۰۰:۴۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۱:۰۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Girevenkov Alik
Finished
۰۱:۱۵
Dmitry Bakalin
۱
۳
Dmitry Tikhnenko
Finished
۰۱:۳۰
Ivan Pandur
۲
۳
Evgeny Makarenkov
Finished
۰۱:۴۵
Alexander Serebrennikov
۱
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۱:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Andrey Zolotov
Finished
۰۲:۱۵
Oleg Kutuzov
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۲:۳۰
Vladislav Chakhur
۳
۲
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۲:۴۵
Andrey Zolotov
۲
۳
Denis Sayanov
Finished
۰۳:۱۵
Evgeniy Ilyukhin
۳
۲
Dmitry Bakalin
Finished
۰۳:۳۰
Vladimir Staroverov
۳
۲
Ivan Pandur
Finished
۰۳:۴۵
Girevenkov Alik
۳
۰
Alexander Serebrennikov
Finished
۰۳:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۲
Oleg Kutuzov
Finished
۰۴:۰۰
Denis Sayanov
۳
۱
Vladislav Chakhur
Finished
۰۴:۱۵
Alexander Serebrennikov
۳
۱
Andrey Zolotov
Finished
۰۴:۴۵
Dmitry Tikhnenko
۳
۰
Evgeniy Ilyukhin
Finished
۰۵:۰۰
Denis Sayanov
۱
۳
Girevenkov Alik
Finished
۰۵:۱۵
Evgeny Makarenkov
۲
۳
Vladimir Staroverov
Finished
۰۵:۱۵
Andrey Zolotov
۰
۳
Vladislav Chakhur
Finished
۰۵:۴۵
Dmitry Tunitsin
۳
۱
Alexander Klavdenkov
Finished
۰۹:۱۵
Vladimir Ippolitov
۳
۰
Mikhail Smirnov
Finished
۰۹:۳۰
Mikhail Smirnov
۲
۳
Andrey Doncenko
Finished
۱۰:۳۰
Eduard Golovachev
۰
۳
Dmitry Tunitsin
Finished
۱۰:۴۵
Aleksandr Merezhko
۳
۱
Savinsky Aleksandr
Finished
۱۰:۴۵
Andrey Doncenko
۳
۲
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۱:۰۰
Savinsky Aleksandr
۳
۲
Robert Agababyan
Finished
۱۱:۱۵
Maksim Sorokin
۳
۲
Aleksandr Merezhko
Finished
۱۱:۴۵
Alexander Klavdenkov
۳
۱
Eduard Golovachev
Finished
۱۱:۴۵
Andrey Doncenko
۱
۳
Vladimir Ippolitov
Finished
۱۲:۳۰
Andrey Zolotov
۳
۲
Aleksandr Kozlov
Finished
۱۳:۱۵
Alexey Innazarov
۳
۰
Pavel Pinkovsky
Finished
۱۳:۱۵
Anton Sirotkin
۳
۲
Mikhail Aleksandrovskiy
Finished
۱۳:۴۵
Aleksandr Kozlov
۳
۰
Anton Sirotkin
Finished
۱۴:۱۵
Shirshov Alexander
۲
۳
Alexey Innazarov
Finished
۱۴:۴۵
Mikhail Aleksandrovskiy
۳
۲
Andrey Zolotov
Finished
۱۴:۴۵
Andrey Zolotov
۳
۰
Anton Sirotkin
Finished
۱۵:۱۵
Pavel Pinkovsky
۰
۳
Shirshov Alexander
Finished
۱۵:۲۷
Aleksandr Kozlov
۳
۱
Mikhail Aleksandrovskiy
Finished
۱۵:۴۵
Alexey Innazarov
۱
۳
Shirshov Alexander
Finished
۱۵:۴۵
Ivan Valeriovich Nyrkov
۲
۳
Aleksandr Golyshev
Finished
۱۷:۴۵
Konstantin Bystrushkin
۰
۳
Evgeniy Tyurin
Finished
۱۷:۴۵
Aleksandr Golyshev
۱
۳
Igor Poletaev
Finished
۱۸:۴۵
Vladimir Klimentev
۱
۳
Roman Chernyi
Finished
۱۹:۰۰
Igor Poletaev
۳
۱
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۱۹:۱۵
Aleksandr Golyshev
۳
۰
Ivan Valeriovich Nyrkov
Finished
۲۰:۱۵
Czech Republic
TT Star Series
Daniel Kosiba
۲
۳
Jakub Seibert
Finished
۱۱:۴۰
Thomas Keinath
۳
۲
Jakub Kaucky
Finished
۱۲:۱۵
Belarus
Liga Pro
Semen Verkhovich
۲
۳
Maksim Drobot
Finished
۱۵:۳۰